Невідомі та цікаві факти про заклади харчування

Невідомі та цікаві факти про заклади харчування

Невідомі та цікаві факти про заклади харчуванняНевідомі та цікаві факти про заклади харчування. Похід з друзями чи близькими людьми до ресторану чи кафе — звичайна річ. Колись це була розкіш для забезпечених верств населення.

Оскільки життя у місці є шумним та швидким, мешканці хочуть відпочити за містом чи у тихому сквері, насолоджуючись смачними стравами та улюбленими напоями.Постійні клієнти приходять поїсти щось з улюбленої кухні, а гурмани шукають для себе щось вишукане та оригінальне. Існують цікаві речі та заклади, про які мало хто чув.

1. У столиці Франції Парижі є безліч різноманітних закладів на різний смак. Ресторани та кафе цього міста відомі не тільки у самій державі, але у світі.

2. Ресторани швидкого приготування вмикають музику зі швидким темпом. Відвідувачі їдять досить швидко і приходять нові клієнти. Росте дохід.

3. У часи Миколая I ресторанна справ Росії дуже розвинулася. Після реформ до таких місць приходили прості люди і знать.

4. Щоб клієнт отримав холодну порцію улюбленої страви, необхідно охолодити сам посуд. Сам процес не бажано проводити у морозильній камері, оскільки таким чином страва буде замороженою.

5. Особи, для яких весілля — річ, без якої вони не уявляють власне життя, рекомендуємо відвідати бедуїнське весілля. Саме тут готують найбільшу страву у світі. Це смажений верблюд. Його фарширують баранами, які фаршируються куркою. До курки додають рибу, до риби — яйця.

6. 8 років назад американська компанія McDonald’s звільнили більш ніж півтори сотні працівників. Причиною стало те, що залишки віддавали голодних та людям без даху над головою.

7У 1764 році у Парижі було відкрито перший ресторан. Господар продавав та приймав клієнтів на протязі усієї ночі.

8Експерти відмічають, що 90% ресторанів закриваються у перший рік роботи.

9. Також відомими фактами є можливість приготувати страву власними руками прямо на кухні. Є можливість торгуватися за чек, який вам приніс офіціант. Деякі кафе, щоб привабити клієнтів, влаштовують акції. Наприклад, якщо людина зможе з’їсти великий шматок м’яса, то може за нього не платити.

  • Українська
  • Русский
  • English
  • Polski

м.Львів,
вул.С.Бандери,9

Графік роботи:

ПН-НД: 11:00 — 22:00 Замов стіл прямо зараз!

Замовити
Закрити

Замовити

Закрити

Зворотній зв'язок

Закрити

Стати партнером

Закрити

Відгук

Закрити

???

Замовити