Цікаві факти про оригінальні ресторани світу

Цікаві факти про оригінальні ресторани світу

Цікаві факти про оригінальні ресторани світуЦікаві факти про оригінальні ресторани світу. У Китаї існують ресторани, де відвідувачі можуть виплеснути негативні емоції, розбивши посуд чи вияснити відносини з персоналом.

У США (Лос-Анджелес) та Японії можна спробувати страву, яку сервірують на тілі молодої людини.

У Німеччині існують заклади, які працюють у повній темряві. Відвідувачів обслуговують офіціанти, які є незрячими від природи.

Деякі кафе та ресторани пропонують клієнтам визначити ціну за страву самостійно. Бувають випадки, коли обід чи вечеря є безкоштовними, але відбувається досить рідко.

У містах південної Америки (Бразилія) та Іспанії адміністрація може змусити клієнта заплатити штраф за страву, яку не доїли

Рибні ресторани мають спеціальні акваріуми чи басейни, де можна обрати та виловити рибу, яку одразу будуть готувати. Деякі вирощують рибу (осетрина, форель тощо) у на спеціальних фермах.

Щоб зацікавити клієнтів чимось оригінальним, адміністратори організовують конкурси, коли потрібно за певний період з’їсти більше їжі. Наприклад, заклади швидкого приготування пропонують змагання з поїдання гамбургерів, а кафе, де готують страви з тіста можуть заохотити поїданням вареників.

Амстердам відомий тим, що у місті є заклад, де готують тільки діти.

Останнім часом набуває оберти молекулярна кухня. Це дослідна лабораторія, де поєднуються емоції, амбіції та мистецтво для отримання кулінарного ефекту.

У Бельгії можна замовити та провести романтичний вечір на висоті. Офіціанти та кухар знаходяться одночасно з клієнтами. Розрахований на забезпечених клієнтів.

У Швеції варто відвідати сімейний ресторан, де на даху вільно пасуться свійські тварини, а офіціанти одягнуті у скандинавський одяг. Індія запрошує туристів до спеціального автобусу, де на протязі 1-2 годин можна насолодитися смачною їжею на подивитися цікаві місця.

На Мальдівах збудований ресторан, у якому через купол можна побачити акул, які плавають над відвідувачами. ОАЕ вирішило створити місце, де кожен може відпочити від спеки. Це заклад з льоду. Розробники передбачили, що навіть столи та посуд зроблений з льоду.

У Іспанії можна спробувати м’ясні страви, які готують на вулкані, що діє. Прихильники оригінальних місць повинні відвідати готель у Італії, це у гроті створений ресторан. Працює він тільки у літній період.

Любителям екстремального відпочинкусподобається відпочинок на Танзанії. Смачно поїсти та відпочити можна на скелі. Можна добратися на човні чи пішки. Бангкок здивує проведенням часу на дереві. Працівники проходять спеціальне навчання.

У Чикаго можна добре відпочити та провести часу у колишньому банку, який перебудували під ресторан.

Сингапур відкриває вишукане місце для закоханих. На колесі огляду провести вечір з коханою людиною — найкраще, чи не так?

  • Українська
  • Русский
  • English
  • Polski

м.Львів,
вул.С.Бандери,9

Графік роботи:

ПН-НД: 11:00 — 22:00 Замов стіл прямо зараз!

Замовити
Закрити

Замовити

Закрити

Зворотній зв'язок

Закрити

Стати партнером

Закрити

Відгук

Закрити

???

Замовити