Невідомі та цікаві факти про заклади харчування

Невідомі та цікаві факти про заклади харчування

Невідомі та цікаві факти про заклади харчуванняНевідомі та цікаві факти про заклади харчування. Похід з друзями чи близькими людьми до ресторану чи кафе — звичайна річ. Колись це була розкіш для забезпечених верств населення.

Оскільки життя у місці є шумним та швидким, мешканці хочуть відпочити за містом чи у тихому сквері, насолоджуючись смачними стравами та улюбленими напоями.Постійні клієнти приходять поїсти щось з улюбленої кухні, а гурмани шукають для себе щось вишукане та оригінальне. Існують цікаві речі та заклади, про які мало хто чув.

1. У столиці Франції Парижі є безліч різноманітних закладів на різний смак. Ресторани та кафе цього міста відомі не тільки у самій державі, але у світі.

2. Ресторани швидкого приготування вмикають музику зі швидким темпом. Відвідувачі їдять досить швидко і приходять нові клієнти. Росте дохід.

3. У часи Миколая I ресторанна справ Росії дуже розвинулася. Після реформ до таких місць приходили прості люди і знать.

4. Щоб клієнт отримав холодну порцію улюбленої страви, необхідно охолодити сам посуд. Сам процес не бажано проводити у морозильній камері, оскільки таким чином страва буде замороженою.

5. Особи, для яких весілля — річ, без якої вони не уявляють власне життя, рекомендуємо відвідати бедуїнське весілля. Саме тут готують найбільшу страву у світі. Це смажений верблюд. Його фарширують баранами, які фаршируються куркою. До курки додають рибу, до риби — яйця.

6. 8 років назад американська компанія McDonald’s звільнили більш ніж півтори сотні працівників. Причиною стало те, що залишки віддавали голодних та людям без даху над головою.

7У 1764 році у Парижі було відкрито перший ресторан. Господар продавав та приймав клієнтів на протязі усієї ночі.

8Експерти відмічають, що 90% ресторанів закриваються у перший рік роботи.

9. Також відомими фактами є можливість приготувати страву власними руками прямо на кухні. Є можливість торгуватися за чек, який вам приніс офіціант. Деякі кафе, щоб привабити клієнтів, влаштовують акції. Наприклад, якщо людина зможе з’їсти великий шматок м’яса, то може за нього не платити.

Закрити

Замовити столик

Закрити

Зворотній зв'язок

Закрити

Стати партнером

Закрити

Відгук

Закрити

???

Замовити столик