Марципан – витвір з горіхів і цукру

Марципан – витвір з горіхів і цукру

Марципан - витвір з горіхів і цукруМарципан – витвір з горіхів і цукру. Купуючи оригінальні витвори кондитерського мистецтва, люди звертають увагу на фігурки різних форм, які виробляють зі спеціального матеріалу, що має різні барви кольорів.

Цей матеріал відомий під назвою марципан. До нас він прийшов з європейських держав, де його готували з мигдалю і цукру або цукрового сиропу. Використовується при випіканні булочок, тортів та різноманітних десертів.

Марципан готують у всьому світі. Рецепти є різноманітні і оригінальні. Історій походження є також декілька. На території Італії побутує думка, що люди рятувалися від голоду і випікали хліб з додаванням мигдалю. У Іспанії ласощі відомі з восьмого століття.

Кондитери у різних куточках додають інші горішки (наприклад, кедрові, арахіс тощо), лимонну, апельсинову цедру, яйця, лікери та інше. Цей продукт є корисний для поліпшення діяльності нервової системи і підвищення імунітету. Особам з зайвою вагою та алергічними реакціями на горіхи вживання продукту є небажаним.

Також до цієї маси додають барвники, які виготовляються на основі вичавлених овочів або фруктів. Також додають різноманітні прянощі (шафран, куркума, кориця тощо).

Придбати справжні кондитерські вироби можна у магазинах Австрії, Іспанії. Німецькі кондитери готують на різдвяні свята, голландські додають яєчний жовток. На території Росії ці ласощі були дуже дорогі і доступні лише забезпеченим верствам населення. Купити у наших державах можна лише у тих кондитерських, які займають виготовленням. У більшості випадків це буде продукт, який імпортується з інших країн.

Але можна приготувати марципан  – витвір з горіхів і цукру у домашніх умовах. Це досить доступно і недорого. Спочатку потрібно зробити цукровий сироп. Змішати цукор та воду і довести до кипіння. Потім подрібнюють мигдаль з цукровою пудрою. За бажанням додають цедру лимона, яку поєднують з яйцем. Готову масу потрібно добре розім’яти та cформувати потрібні фігурки, якими можна прикрасити різноманітні торти, цукерки, тістечка і порадити своїх діточок і близьких вам людей чимсь домашнім та смачненьким. Адже провести час з рідними та друзями за чашечкою чая або кави зі смачним десертом – найкраща мить у житті!

Закрити

Замовити столик

Закрити

Зворотній зв'язок

Закрити

Стати партнером

Закрити

Відгук

Закрити

???

Замовити столик