Історія появи десерту смузі

Історія появи десерту смузі

Історія появи десерту смузіСмузі — досить популярний десерт, який набирає оберти на території України та країн Європи. Готують його на основі фруктів чи овочів. Він містить багато вітамінів та мікроелементів. Історія появи десерту смузі відома ще з часів середньовіччя. Саме тоді люди вичавлювати фрукти та готувати соки. Але найбільшої популярності досягли на початку двадцятого століття.

Коли на кухні з’явився холодильник і люди змогли зберігати овочі та фрукти і ягоди шляхом заморожування, тоді виникла інша проблема. Пристрій був небезпечним через наявність аміаку чи інших шкідливих речовин. Пізніше технологію виробництва удосконалили і холодильники стали безпечними. Також вони стали доступними для більш широких верств населення.

Винахідник Стівен Поплавський винайшов блендер — пластикова ємність з лезом, який змінив підхід для приготування різноманітних коктейлів, десертів тощо. Блендер дозволяє готувати різноманітні десерти, напої, варення або джеми у літній період для споживання взимку, коли відчувається недостатність вітамінів через високу ціну і несприятливу погоду.

На території США населення почало цікавитися здоровим харчуванням. Воно було розповсюджене серед спортсменів та людей, які хотіли харчуватися правильно, добре себе почувати та довго прожити.

Для приготування десерту брали лід, додавали різноманітні інгредієнти (ягоди, фрукти, овочі, горіхи, мед, молочні продукти тощо) і збивають за допомогою міксеру або блендеру. Щоб смузі був солодким, можна додати цукор, мед або джем. Також готують молочні та овочеві смузі, які є досить ситним сніданком, що додає енергії на весь день.

Смузі — це не тільки десерт, який можна приготувати у домашніх умовах та почастувати друзів чи близьких вам людей. Адже інгредієнти можна придбати у будь-якому супермаркеті. Цей напій сприяє покращенню загального стану організму, підвищує імунітет, насичує великою кількістю вітамінів та мікроелементів, нормалізує рівень холестерину та захищає від серцево-судинних захворювань.

Смачний десерт підходить для тих, хто береже фігуру, слідкує за вагою та дотримується дієти. Історія появи десерту смузі є досить цікавою та складною. Останнім часом можна скуштувати нові рецепти, які готують у відомих ресторанах та кафе світу професійні фахівці, змішуючі різноманітні інгредієнти.

Закрити

Замовити столик

Закрити

Зворотній зв'язок

Закрити

Стати партнером

Закрити

Відгук

Закрити

???

Замовити столик