Легенда

Споконвіку гостей в Україні зустрічали з відкритою душею та радістю. На барвистому вишитому рушнику лежали хліб і сіль, а на печі красувався полив’яний посуд. Крізь віки та століття в спадок передавались українські традиції та майстерність ремісників.

В єдиному у Львові ресторані-музеї “7 Поросят”, немов сплетіння узорів на вишитому рушнику, поєдналися колорит гуцульського інтер’єру XVI ст., українська гостинність і європейська вишуканість.

Ресторан чарує з першого погляду та пропонує захоплюючу мандрівку в часі.

Лише тут ви побачите перенесені з карпатських гір стародавні хатинки українських мольфарів, які було дбайливо зібрано без жодного цвяха, а водяний млин із підземною блакитною річкою дозволить поринути у вир спогадів. Крім того, у холодну зимову пору старовинна кахельна піч огорне вас затишком і теплом, немов рідна ненька.

Ваша мандрівка не мине без прекрасних чудес! З XVIII ст. зберігся унікальний український оберіг – велика лялька-мотанка, яку колись нам подарував відомий карпатський мольфар-цілитель. Ми з гордістю представляємо єдину у світі л
Лялька-мотанкаегендарну  ляльку – надзвичайний оберіг, який завдяки світлій енергетиці дарує благополуччя, здоров’я та успіх усім, хто з пошаною і щирим серцем заходить у наш ресторан-музей. Постійні відвідувачі знають невеличкий секрет: якщо підійти до ляльки-мотанки та пошепки попросити її про щось – бажання обов’язково здійсниться! Адже тільки в нас мудрість величних мольфарів утілює задумане в реальність.

Вас зачарують стародавні вишивки на найтоншому мереживі, барвистий глиняний майоліковий посуд, автентичні дерев’яні світильники та предмети побуту наших предків. Дбайливо викладена підлога з каменю та дерева зробить кожен ваш крок подорожжю в історію.

Проте найбільше вас зачарує неповторна й рідна українська кухня.

Різноманітні українські страви та напої, приготовані за традиційними українськими рецептами, подарують вам насолоду та незабутні враження.

zastavka-na-legenduВ унікальному ресторані-музеї представлена страва, аналогів якої немає в Україні, що готується нашим шеф-кухарем – “Молочне порося”. Воно запікається виключно в печі, тому й має неповторний смак і аромат.

Також ми радо почастуємо вас наливками, які готуються за спеціальними стародавніми рецептами, що споконвіку передаються в українських сім’ях. Давні національні традиції в поєднанні з творчістю талановитого шеф кухаря – ось запорука успіху та гордість нашого закладу. Використання лише натуральних та екологічно чистих продуктів і джерельної води робить страви неперевершено смачними.